Embassy Holidays


List of Public Holidays in Embassy for the Nepali Year 2078 B.S. (2021/22 A.D.)

S.N. मिति (date) दिवस/पर्व (occasion)
1. वैशाख ०१ गते बुधबार  (Wednesday 14 April 2021) नयाँ वर्ष (Nepali New Year)
2. वैशाख २९ गते बुधबार (Wednesday 12 May 2021) इद अल फित्र (Eid Al-Fitr)
3. वैशाख ३० गते बिहीबार (Thursday 13 May 2021) इद अल फित्र (Eid Al-Fitr)
4. जेठ १२ गते बुधबार (Wednesday 26 May 2021) बुद्ध जयन्ती (Buddha Birth Anniversary)
5. श्रावण ०४ गते सोमबार (Monday 19 July 2021) अराफात डे (Arafat Day)
6. श्रावण ०५ गते मंगलबार (Tuesday 20 July 2021) इद अल- अधा (Eid Al- Adha)
7. श्रावण ०६ गते बुधबार (Wednesday 21 July 2021) इद अल- अधा (Eid Al- Adha)
8. असोज  ०३ गते आइतबार (Sunday 19 September 2021) राष्ट्रिय दिवस (Nepali National Day)
9. असोज ०७ गते बिहीबार (Thursday 23 September 2021) साउदी अरबको राष्ट्रिय दिवस (Saudi National Day)
10. असोज २७ गते बुधबार (Wednesday 13 October 2021) महाअष्टमी (8th day of Dashain Festival)
11. असोज २८ गते बिहीबार (Thursday 14 October 2021) महानवमी (9th day of Dashain Festival)
12. कार्तिक १८ गते बिहीबार (Thursday 4 November 2021) लक्ष्मी पूजा (Laxmi Pooja/Deepawali)
13. कार्तिक २४ गते बुधार (Wednesday 10 November 2021) छठ पर्व (Chhat Festival)
14. फागुन १७ गते मंगलबार (Tuesday 1 March 2022) महाशिवरात्री (Maha Shivaratri)
15. फागुन २४ गते मंगलबार (Tuesday 8 March 2022) अन्तर्राष्ट्रिय नारी दिवस (International Women’s Day)
16. चैत्र ०३ गते बिहीबार (Thursday 17 March 2022)  फागु पूर्णिमा (Holi)

 The Embassy will remain closed on Friday and Saturday.